Co Oferujemy?

Witamy na stronie Astrum-Decor - producenta wysokiej jakości lakierowanych listew MDF.

W naszej ofercie posiadamy blisko dwadzieścia konfigurowalnych profili do wyboru w wysokościach: od 4cm+ oraz  w grubościach: 12, 16, 19, 22, 25, 28, 30, 32, 35, 38, 40 mm.

Zajmujemy się produkcją i sprzedażą wysyłkową oraz montażem listew lakierowanych MDF. Towar wykonujemy z najwyższą starannością i dbałością o szczegóły.

NIC NIE JEST DLA NAS NIEMOŻLIWE - ZADZWOŃ a my jako PRODUCENT wykonamy dla Ciebie listwy o niestandardowych wymiarach i w dowolnym kolorze z palet RAL/ICA/NCS.

Wysyłki przygotowujemy z należytą starannością tak, aby uniknąć uszkodzeń w trakcie transportu.

Oferujemy najlepszy stosunek ceny do jakości - nie wierzysz? Porównaj, a gwarantujemy, że do nas wrócisz!

To nie wszystko!

Ponadto posiadamy w ofercie listwy drzwiowe/okienne dopasowane profilem do listew przypodłogowych oraz listwy lamperyjne dopasowane profilem do listew przypodłogowych.

Listwy drzwiowe wykonujemy na 2 sposoby: o wyglądzie listew przypodłogowych - frezowane jednostronnie oraz obsutronnie frezowane.

Wszystkie nasze wyroby wykonujemy w kolorze białym jak i dowolnym kolorze z palet RAL/ICA/NCS.

Każda produkowana przez nas listwa przypodłogowa posiada w STANDARDZIE zabezpieczenie przeciwwilgociowe od spodu. W miejscach szczególnie narażonych na długotrwałe działanie wilgoci proponujemy montaż listew wykonanych w technologii antywilgociowej z użyciem wilgocioodpornej płyty MDF, dodatkowo zabezpieczoną z każdej strony powłoką przeciwwilgociową.

do góry